O Skarbnicy Narodowej

Skarbnica Narodowa jest wiodącym w Polsce dystrybutorem monet i medali kolekcjonerskich. Firma powstała w 2005 roku. Należy do grupy Samlerhuset, będącej największym europejskim dystrybutorem monet i medali. Główna siedziba Grupy znajduje się w Amsterdamie, posiada ona również 12 filii na całym świecie: w Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Holandii, na Litwie, Łotwie, w Norwegii, Polsce, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a także w Chinach.

Skarbnica Narodowa – polska filia Samlerhuset Group

Samlerhuset Group prowadzi działalność w Polsce od 2005 roku, kiedy to powstała Skarbnica Narodowa – jej polska filia. Firma z dumą nosi swoją nazwę, która jest wyrazem profesjonalizmu w działaniu i upowszechnieniu dóbr kultury.

Zobacz wpis w KRS: Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. (KRS: 0000241299)
Znajdź na mapie: Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. w Zumi.pl
oraz Skarbnica Narodowa na LinkedIn.com

Nasza firma oferuje kolekcje monet współczesnych i historycznych, m.in. Srebrne Monety Polskie, Srebrne Dolary Amerykańskie, Srebrne Dolary Kanadyjskie, Złote Monety z USA, Republiki Południowej Afryki i Wielkiej Brytanii, Najmniejsze Złote Monety Świata. Skarbnica Narodowa była również wyłącznym dystrybutorem w Polsce legendarnych monet historycznych wydobytych z wraku statku Sao Jose.

Skarbnica Narodowa i Grupa Samlerhuset została oficjalnym dystrybutorem programów monet pamiątkowych igrzysk olimpijskich w Turynie (2006), Pekinie (2008) i Vancouver (2010) oraz Londyn 2012. Skarbnica Narodowa cały czas poszerza swoją ofertę, dążąc do tego, aby każdy Kolekcjoner mógł znaleźć w niej coś interesującego. Obok złotych i srebrnych emisji z całego świata, oferujemy także specjalne zestawy tematyczne monet.

W ofercie Skarbnicy Narodowej mogą Państwo znaleźć zarówno całe kolekcje, jak i pojedyncze numizmaty. Szczegóły oferty znajdują się w sklepie internetowym SkarbnicaNarodowa.pl

Zasady zbierania kolekcji

W przypadku kolekcji, Skarbnica Narodowa umożliwia zbieranie i opłacanie kolejnych jej elementów stopniowo – co miesiąc przesyłając Kolekcjonerom kolejny egzemplarz zarezerwowanej serii. Pozwala to Kolekcjonerom gromadzenie pełnych kolekcji bez zbytniego jednorazowego nadwyrężania domowych budżetów.

Kolekcjoner nie jest jednak w żaden sposób zobowiązany do kontynuowania zakupów. Może w dowolnym momencie przerwać zbieranie danej serii. Jedyną konsekwencją, jaką ponosi jest utrata możliwości skompletowania kolekcji i obowiązek odesłania na własny koszt otrzymanej przesyłki w przeciągu 14 dni.

Skarbnica Narodowa nie wymaga, aby odsyłać przesyłki listem poleconym czy priorytetem. Zgodnie z regulaminem zakupów Skarbnicy Narodowej, nie narzucamy Klientom formy dokonania zwrotu produktu. Można odesłać go pocztą za pomocą zwykłego listu czy nawet dostarczyć osobiście do siedziby Skarbnicy Narodowej w Warszawie. W przypadku jednak, gdy Klienci odeślą przesyłkę listem poleconym, otrzymują potwierdzenie, które okaże się przydatne, gdyby przesyłka do nas nie dotarła.

Sprzedaż wysyłkowa – najwygodniejsza forma zakupów

Głównym kanałem sprzedaży Skarbnicy Narodowej jest sprzedaż wysyłkowa. Jest to najprostszy sposób dokonywania zakupów popularny w Europie jak i na całym świecie.


Komentowanie wyłączone.