Opinie

Na różnorodność oferty wiodącego dystrybutora monet i medali okolicznościowych w Polsce – Skarbnicy Narodowej składają się przede wszystkim dwa numizmaty. Są to monety i medale. Pragniemy, aby w naszej ofercie każdy kolekcjoner znalazł ciekawe dla siebie kolekcje. Opinie o Skarbnicy Narodowej oprócz numizmatyków potwierdzają także nagrody w konkursach i rankingach, przyznawane przez niezależne instytucje.

Opinia Magazynu Przedsiębiorców

Skarbnica Narodowa została wyróżniona w konkursie „Europejska Firma” m.in. za dynamiczny rozwój w ostatnich latach. Otrzymaliśmy „Geparda Biznesu 2011″ oraz dodatkowo tytuł „Efektywnej Firmy 2011” za wiarygodność finansową będącą świadectwem solidności i rzetelności w biznesie. Oba rankingi są dość prestiżowe.

Według opinii przedsiębiorców jesteśmy Gepardem Biznesu 2011

„Gepardy Biznesu 2011” to ranking utworzony przez Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu i wydawcy magazynu „Europejska Firma”. Spośród 60.000 podmiotów gospodarczych wybrano ponad 28.000 przedsiębiorstw, które w okresie 2 lat (od marca 2009 do marca 2011) wyróżniały się bardzo wysoką dynamiką rozwoju. Według opinii kapituły rankingu Skarbnica Narodowa wypada bardzo pozytywnie na tle konkurencji i w zestawieniu zajmuje 14 442 pozycję.

W rankingu, oprócz dynamiki rozwoju i efektywności, ocenia się także rzetelność i wiarygodność finansową, co jest wręcz kluczowe w prowadzonym przez dystrybutora monet biznesie. Dlatego też dodatkowo Skarbnica Narodowa otrzymała drugie wyróżnienie „Efektywnej Firmy 2011”, bedące potwierdzeniem opinii, wypowiedzi i komentarzy nt. bardzo dobrej kondycji ekonomiczno-finansowej firmy. Ranking daje również gwarancję jakości i bezpieczeństwa w biznesie – Skarbnica Narodowa plasuje się na wysokim, 2 165 miejscu spośród 28.000 przedsiębiorstw.

Opinia Magazynu Forbes

Opinie Forbes: Diament Roku 2012Skarbnica Narodowa została uznana za Diament Forbesa 2012. Tym samym dołączyła do grona przedsiębiorstw najdynamiczniej rozwijających się na polskim rynku, ale zarazem świadczących usługi na jak najwyższym poziomie, uwzględniając dobro klienta. Od samego początku działalności oferowane przez Skarbnicę na polskim rynku medale i monety były najwyższej jakości i satysfakcjonowały nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. Powyższa nagroda jest wynikiem bardzo dobrej oceny przez niezależną firmę Dun&Bradstreet Polska, która specjalizuje się w badaniach wydajności finansowej przedsiębiorstw.

Opinia Muzeum Narodowego w Warszawie

Muzeum Narodowe w WarszawieO wiarygodności i rzetelności Skarbnicy Narodowej świadczy również fakt, że jest on jednym z mecenasem zbiorów numizmatycznych Muzeum Narodowego w Warszawie. Kolekcja numizmatyczna Muzeum Narodowego liczy obecnie ponad 250 000 eksponatów, podzielonych na siedem działów tematycznych. Obejmuje polskie i obce monety oraz medale, a także kolekcję pieniądza papierowego i kolekcję sfragistyki (herbów). Zbiory gabinetu, nad którymi mecenat objęła Skarbnica Narodowa, prezentowane są na wystawach czasowych.

Opinie klientów, kolekcjonerów, numizmatyków

Już wkrótce. Gorąco zachęcamy do wyrażania własnych spostrzeżenia, uwagi i opinie o Skarbnicy Narodowej w komentarzach. Wprowadzenie w życie Waszych propozycji posłuży poprawie jakości obsługi klienta.


Opinie [1] do wpisu “Opinie”

  • Piotr Says:

    Medale, monety i numizmaty kolekcjonerskie mają stać na naszych półkach i cieszyć oko. Numizmaty wydawane przez Skarbnicę Narodową są dla domowych kolekcjonerów, a nie dla inwestorów, czy handlarzy. Mają wartość kolekcjonerską i sentymentalną, bo przecież człowiek zbierając całą kolekcję przywiązuje się do swoich eksponatów. Kolekcjonerstwo, czy to monet, czy pocztówek po prostu zwyczajnie wciąga.